Googles plāni ar android

Ja vien jūs esat mājaslapu izstrāde ar autobusu uz pēdējo 24 stundu laikā, jūs esat bez šaubām pieredzējusi plaukšana drāmā vakardienas paziņojumu, Google par tās gaidāmo atvērtā mobilā platforma, dublēt Android. Atzinumi svārstās no Android ierašanās ievadīs beigām bezvadu pasaulē, kā mēs to pazīstam, lai “Ak mans Dievs … reklāmām uz mobilo tālruni!” Šis stāsts nav īpaši svarīga iPhone entuziasti, bet tā ietekme skars klausules nozari kopumā. Un ir Smarty bikses, know-it-all, viedtālrunis eksperts, tehnoloģiju mājaslapu izstrāde puisis, ka es esmu, es nevarēju ļaut šo tēmu garām bez svēršanas collas

 

Sāksim off griešana pa mārketinga runāt un tā atšifrējums, ko Android ir un kas nav. Kas tas ir, saskaņā ar Google, ir programmatūras steku un nevis iepako operētājsistēma mums ieradās sagaidīt no baumām pirms paziņojumu. Ko tas nozīmē? Vienkāršā latviešu valodā tas nozīmē Google OS ir mājaslapu izstrāde detaļu, sašūtas un pielāgot ikviena pieteikumu, tāpat kaudzi lego celtniecības bloki. Vairāk par šo vēlāk. Kā daļu mājaslapu izstrāde no šajā pasākumā, Google ir ierindots iespaidīgu grupu-saraksta nozares partneriem, lai atbalstītu savu platformu … viss ir daļa no lielāka atvērtā koda iniciatīvas sauc Open Handset Alliance. Grupā ietilpst uzņēmumi, sākot no klausuli veidotājiem, programmatūras izstrādātājiem, un pārvadātājiem līdzīgi. Katra no aizdod roku izstrādē Android programmatūras steku, un katrai ir savas intereses un darba kārtību … katram izmantojot otru, lai saņemtu to, ko vēlas. Lūk, kur Android sākas sabruks kā kāršu namiņš uz ļodzīgs galda.

 

Runājot par kādu, kas ir attiekusies mobilo sakaru nozares daudzus gadus, es varu pateikt no pieredzes, ka šādi aglomerāciju gandrīz universāli beigties ar neveiksmi. Iemesls ir vienkāršs, neviens uzņēmums kontrolē platforma attīstības pamatnostādnes mājaslapu izstrāde vai komplekti ceļa karti. Ar patentētu operētājsistēmu, piemēram, Windows Mobile, vai OSX, viens uzņēmums vai attīstības komandas kontrolē visu attīstības procesu un vissvarīgāk … lietotāja pieredzi. Google ir mazāks nekā pārredzama ar Andriod s UI pieredzi un pieteikšanās sistēmu, bet, ja mana nojauta ir pareiza (un tas parasti ir uz jautājumiem par mobilo tehnoloģiju) Android galu galā ir melange mājaslapu izstrāde atšķirīgu un nesakarīgs programmatūras vidēs ar dažādām saskarnes darbojas uz dažādām aparatūra, visi ar dažādiem piemērošanas slāņiem. Progr, kas darbojas vienā ierīcē nevar palaist citu (domāju Symbian).

 

Lietojamība ir cita problēma. Programmatūra ir nekas, ja vien tā piedāvā pārliecinošu lietotāju pieredzi. Operētājsistēma ir jābūt estētiski, uzticama, un smadzeņu miris vienkārši darboties. iPhone nodrošina visas šīs īpašības pasaules klases modes, kas ir lielā mērā iemesls tā panākumiem. Skatoties caur sarakstā Open Handset Alliance partneriem skan kā kurš ir kas FBI desmit visvairāk vēlējās sarakstā. Neviens no iesaistītajiem uzņēmumiem, tostarp Google, ir zināms ēku diezgan un izmantojamu saskarnes. Google tīmekļa īpašības ir minimālisma labākajā un neglīts sliktākajā. Google meklēšanas, ko tā dara. Google dokuments s izpaužas darīts darbs, bet noteikti nav mājaslapu izstrāde nomaiņa nu. HTC nav tieši lecekts inovācijas kad runa klausuli dizainu. Uzņēmums ir labi veicies ar Windows Mobile nometnē, bet tas nav saprotams ļoti daudz dots viduvēja panākumus Microsoft ir bijusi ārpus uzņēmuma, kur izskatās un smadzenes netiek skaitīti. Motorola, nevar izstrādāt pienācīgu GUI, lai glābtu savu … biznesa. Lieki teikt, man ir ļoti zems cerības mājaslapu izstrāde, no pirmās kārtas Android balstītas ierīcēm, lai sasniegtu tirgū vēlāk nākamajā gadā.

 

Tad mums ir Google satraucošu ieņēmumu modelis aiz Android izplatīšanas … viens, kas ir reklāma bāzes mājaslapu izstrāde. Plāns, kas jāatklāj Eric Schmidt, ir licencēt Android brīvi (saskaņā ar Apache GPL) apmaiņā pret mērķtiecīgu reklāmu ieņēmumiem ar pārvadātāju partneriem. Tas ir satraucoša man divu iemeslu dēļ. 1) Klausules displeji ir mājaslapu izstrāde vienkārši pārāk mazs, lai mājaslapu izstrāde sadalītu jau aplikti telpu teksta reklāmām. 2) Man nav iedomātā doma Google apkopojot savus datus un bombardēt mani ar reklāmām. Iedomājieties šo scenāriju – Jūsu automašīnu vajag remontēt … tu sauc savu tuvāko garāža tāmi … pēkšņi īsziņa pops up ekrānā pasūtīti auto apdrošināšanas reklāmu no Geico. Ne veida mobilo pieredzi es gribu uz manu tālruni.

 

Tātad, kas labs ir Android vienalga? Par starteri, tas varētu darīt pasaules labas mobilo platformu attīstībai, apvienojot galu sajaukt troksni dažādās valodās, kas pastāv šodien. Kā tas ir tagad bezvadu nozare ir virtuāls alfabēts zupa dažādu mājaslapu izstrāde patentētu operētājsistēmu, daži slēgts – daži atvērts, visi sporta dažādas API un dažādas nesavienojamas programmatūras skursteņi. Citu mobilo Linux centieni ir daudz, bet kam Google vārdu pievienots šajā uzņēmumā nodrošina vienojoša etiķeti, lai iegūtu aiz. Mana likme ir tāda, ka dažos mājaslapu izstrāde nākamajos gados, patentētu platformas pārdevēji, īpaši Nokia un RIM, būs kārta savu programmatūru uz augšu Google Linux Foundation. Konsolidācija ir ļoti vajadzīga šajā nozarē, un Google platforma var piedāvāt šo cerību.

 

Lielās zaudētāji šajā pasākumā būs piekļuve, uzņēmums, kas ieguvis PalmSource, bijušais programmatūras sadalījums Palm Inc Access ir strādājis par projektu līdzīga Google kādu laiku, nosaukts ALP (piekļuves Linux Platform). Pēc vakardienas paziņojumu, ka projekts ir tik labi, kā miruši. Palm ir cita sabiedrība laist nāves skatīties, kur tie esam bijuši kādu laiku tagad. Palmu ir bloķēta bezcerīgā cīņā būtu dzīvotspējīga un iegūt savu ilgi kavējas Linux operētājsistēmu no vārtiem. Android kuģis mēnešus pirms Palm, padarot bijušo rokas vadītājs un tā vēl-to-be-atbrīvo OS kā nenozīmīgu, jo Britney Spears mūzikas karjeru. Microsoft izpildvaras komanda, arī būs iemesls dzert Pepto-Bismol kas sēžu zālēm sanāksmēs, lai gan es šaubos Android būs viņus no mobilo biznesu jebkurā tuvākajā laikā. Windows Mobile ir labi izveidota ar leģionu atbalstītāju un garners skaists rieciens tirgus daļas.

 

Kā tas izspēlē Apple? Android un tās Open Handset Alliance būs maza ietekme uz iPhone vai Apple klausuli bizness. iPhone, līdzīgi visiem produktiem, kas valkā Apple logo, ir dzīvesveids ierīce, nevis patēriņa prece, piemēram, datoru. Mobilās tehnoloģijas ir delikāts saspēle starp aparatūru un programmatūru. Ja nu viens komponents ir nepilnīga vai nepietiekami jebkurā veidā, kopējais produkts neizdodas. Ka sinerģijas veids ir sasniegts tikai tad, ja programmatūras un aparatūras ir izgatavoti ar to pašu radošo komandu, ar vienotu stratēģiju un vīziju. Google ātri atrast, ka tikai kļūst programmatūras vienādojums tiesības tiks grūti pietiekami. Getting ierīce veidotājiem veidot pārliecinošu aparatūru, lai wrap ap savu OS būs vēl grūtāk.

 

Android varētu (izcēlums) izrādīties pagrieziena punkts mobilo platformu attīstību, tuvojas vienotu bet atvērta vidi visiem, kas balstās, izbeidzot uz Pāna labirints platformas mēs zinām šodien. Bet manī ciniķis jūtas tas ir tikai daudz karstu gaisu. Es esmu ļoti vēlas redzēt, ko šī platforma piedāvās, un esiet droši es būšu turpat uz dienā viens mājaslapu izstrāde stāv pirmā līnija ar citām viedtālrunis entuziasti gaida, lai iegūtu Android tālruni. Bet, ņemot vērā to, ko es zinu no pagātnes centieniem, manas cerības ir zems.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s