Milžu cīņas

Wall Street Journal ziņo, ka Google mobilo telefonu platforma, Android, piedzīvo kavēšanos, kas var pārvietot uzsākt Android balstītas mājaslapu izstrāde tālruņiem uz 2009 sākumā.

 

Jo pirmdiena raksta par kavējumiem, WSJ norādīja, ka vienlaikus ar Android pagājušā gada novembrī tika gaidīts, ka jaunā šķirne viedtālruņu šķiet otrajā ceturksnī 2008. Sakarā ar attīstības grūtībām, pirmais pārvadātājs būt Android balstītas telefonu – T-Mobile – nevar redzēt vienu līdz ceturtajā ceturksnī. Google ir vērsta uz T-Mobile atklāšanas, kas izraisa turpmākas kavēšanās attiecībā uz citiem partneriem, piemēram, Sprint Nextel un China Mobile.

 

Ko tas nozīmē Apple?Daudz labas lietas. Ar ceturto ceturksni 2008 vai pirmstermiņa 2009, iPhone 3G, App Store, un iPhone mājaslapu izstrāde attīstība tiks labi izveidota, ar desmitiem miljonu lētas pārdoto telefonu. Tā arī norāda, intelektu Apple pieder visas gabalu puzzle – aparatūra, programmatūra, izstrāde, un programmatūras izplatīšanas – mājaslapu izstrāde nevis paļaujoties uz dažādiem atvērtā pirmkoda izstrādes komandām un daudziem aparatūras partneriem.

 

Apple uzvarēja šajā cīņā, un lietas, meklē labi uzvarēt klausules karā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s